DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Klubový zpravodaj

Klub vydává jednou za rok zpravodaj, který přináší shrnutí celoroční práce a v lepším případě i nějaké novinky v chovech našich plemen či králíků obecně. Vedení klubu je vděčné za každý příspěvek. Příspěvky nejlépe v digitální podobě zasílejte nejlépe přímo jednateli klubu na adresu pawlasova.marketa@seznam.cz .

Jednotlivá čísla si otevřete kliknutím na ročník ve formátu PDF. Pokud vám formát nevyhovuje, klidně napište a pošleme vám zpravodaj v jiném formátu.

UPOZORNĚNÍ: Členům klubu, kteří nemají emailovou adresu budeme zpravodaj předávat na naší speciálce v Týništi.

Klubový zpravodaj č.1            Klubový zpravodaj č.2            Klubový zpravodaj č.3

Klubový zpravodaj č.4            Klubový zpravodaj č.5            Klubový zpravodaj č.6

Klubový zpravodaj č.7            Klubový zpravodaj č.8            Klubový zpravodaj č.9

Klubový zpravodaj č.10          Klubový zpravodaj č.11          Klubový zpravodaj č.12